« Úvod | Nové stránky »

Hodiny tance

   Prodloužená & Věneček  


 

Hned na začátku si můžete prohlédnout video - sestřih veškerých tanců z Prodloužené. Prodloužená připadla 5-tému týdnu. Zážitek byl velkolepý. Všichni moc dobře tancovali a Mirkovi s Káťou to šlo také velice dobře. Prodloužená začala již úderem sedmé hodiny večerní a konec připadl na jedenáctou. Během večera jsem stačil pořídit mnoho videí, ale pouze pár fotek, neboť jsem mým fotoaparátem spíše natáčel to video.


Mirek & Katka


Samozřejmě se ani tento den neobešel bez přešlapů a vtipných zážitků. Na takový sestřih se můžete podívat na konci článku. Nevím, co bych k Prodloužené mohl ještě napsat... Snad jen to, že jsem jim tisíckrát říkal: "Sedím tady, takže tancovat budete tady, ať si vás natočím!"


Jenže houbes... pokaždé tancovali na druhé straně sálu. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si vylezl na pódium a to už jsem ten přehled měl.


Mirek & Katka


Věneček - slavnostní ukončení tanečních kurzů pro začátečníky - se do toho opřel také v sedm hodin večer a skončil o půlnoci nebo ještě později. Z věnečku naopak nemám žádné video, ale hromadu fotek. Video totiž natáčela Katky mamka, ale jaksi si ho pak přetočili, tak aspoň že existuje video z Prodloužené - i když s horší kvalitou.


Mirek & Katka


Když se řekne slovo "Věneček", tak první slovo, co mě napadne, je "brečet". Proč? Neboť tento pár, který jsem tak dlouho cvičil a trápil jsem se s nimi, bohužel neprošli vyřazovacím kolem a na Veněčku tedy nemohli ukázat, jak jsou dokonalí. Ale to nevadí... Není důležité zůčastnit se, ale vyhrát!!! - Bohužel se jim nepovedlo ani jedno, ale zato si užili moc a moc zábavy a byli šťastní.


Mirek & Katka


Nejvíce to rozparádili na konci Věnečku, kdy už byla volná zábava. I přesto však tancovali Cha-Chu, z níž vzešly nádherné fotografie, které jste si během články prohlédli....


Chceš být informován/a o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

03.01.2009 14:42:00 | Autor: Tom Lery | stálý odkaz

Komentáře

2 komentářů:
  • 05.01. 21:14, Standa

    hlavni je zabava .. nikdo neni dokonaly a nikoho takovyho jsem jeste nevidel ..

  • 03.01. 18:09, zuska

    noo musim jako říct,že ty videa máš mooc hezky sestříhaný..jojo..


přidat komentář
<< úvod