« Úvod | Homosexualita »

Svatba Slávka & Katky

P7110533


   Na první fotce vidíte marcipánové figurky ženicha a navěsty. Samozřejmě to není jejich obraz, nýbrž pouze postavičky znázorňující slavnostní chvíle.
   Až do poslední chvíle jsem si myslel, že na obřad nepůjdeme. Že jdeme jen na oslavu. Ale ráno to bylo jiné. Najednou mě tahali ven z postele, že se jede na svatbu. Byl jsem rád, neboť na poslední svatbě jsem byl cca před 5-ti lety.
   Rychle jsme se oblékli a vyrazili do Klášterce nad Ohří na zámek, kde se odehrávala celá slavnostní událost. Než jsem vlezl dovnitř, dostal jsem do ruky chomout pro ženicha pro znázornění konce svobody a můj otec (na fotce dole vlevo) vyfasoval kouli na řetězu se zámkem.


P7110443


   Když jsem čekal na chodbě, než svatebčané vyřídily důležité podklady, mé ruce se pod těžkou váhou "obojku" unavily a odložil jsem si chomout na krk dříve než ženich. Po obřadu jsem s místnosti vypadl jako první, abych mohl odchytit adepta k ukončení svobody a okroužkovat ho. Vedle mě stál taťka s koulí a zámkem v ruce.
   Jakmile oba (již manželé) vylezli z obřadní síně, vrhnul jsem se na ně. Slávka jsem naprosto zbavil svobody a popřál mu do nového života (aspoň měl taťka dostatek času připevnit kouli k jeho noze) a poté jsem popřál Katce a stvrdili jsme to pusou.
   Slávek se koule vůbec nevšiml až do doby, kdy Katka dostala rukavice a pilku na železo s úkolem OSVOBODIT MANŽELA.
   Nevěsta se pokoušela celkem dlouho, ale vzhledem k tomu, že v pilce byl asi 10 let starý plátek, neudělala do zámku ani rýhu. Proto začala dražit tanec s nevěstou za klíč.
   Klíč po chvíli dostala a Katka jen jednoduše odemkla.


P7110471


P7110477


P7110487


P7110488


   Po obřadu jsme se vydali domů, kde rodiče dodělávali dort. Sýrový dort. Je to dort, který svou chutí dostane labužníky všech možných druhů sýrů a salámů. Bylo na něm použito 3 kila různých druhů sýrů a 2 kila salámů. Pokud si někdo přeje recept, ať se ozve... dort vypadá následovně!


P7110495


   Na oslavě, která začala v 16:30 v hájovně v Hradišti, se tancovalo a jedlo a kecalo a jedlo a tancovalo a kecalo a tancovalo a zas jedlo............
   Jako první jídlo toho dne jsem měl kousek ze svatebního dortu. Měl jsem na něj takovou chuť, že jsem se zakousl do talíře. Však Petra mě včas upozornila a mi jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je, jíst dort s překříženýma rukama. O něco níže se nachází fotografie, ale myslím, že video je mnohem lepší, než popisování celého děje. Ale musím podotknout, že jíst takto, bylo pro oba z nás velice obtížné. Zda to ale bylo skutečné nebo naschvál, porovnejte sami. Každopádně jsme tím bavili celý stůl.


P7110524


P7110530

P7110537


P7110573


   Tancování bylo v plném proudu. Hodně jsme se všichni bavili. K pobavení nám hrála živá kapela, která sklatby střídala a nikdy nehrála na jedno brdo! Svatební tancovačka bylo prostě super. Já jsem tancoval s kýmkoli, však na nevěstu se bohužel nedostalo. Ale hodně dlouho mi trvalo, než jsem přemluvil Petru k tanci.
   Nakonec se mnou šla a myslím, že se jí tančovačka také zalíbila. Trsali jsme spolu od té doby neustále až do konce hostiny. Konec končil tím, že jsme si oba sedli ke stolu a sledovali ostatní. Byli jsme unavení a já jsem musel nabrat trochu síli, neboť jsem fungoval jako taxík pro ostatní. Rozvezl jsem několik rodin a jako poslední jsem odvezl nás (mě, bratra a rodiče).


P7110571


P7120584


P7120581


Už Tě chytla, už Tě čapla,
už Ti muži, pusa sklapla.
Nečerti se kohoute,
už máš hlavu v chomoutě.
Nebudeš sám, budeš v páru,
tahat tu manželskou káru.
Drž si ženo muže zkrátka,
zavírej si za ním vrátka,
šlap mu hezky na paty,
ať ví, že je ženatý.
Tak jak Rumcajs s Mankou v lese,
stejně i Vy, milujte se.
A ať se Vám nestýská,
pořiďte si Cipíska.Chceš být informován o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

16.07.2009 12:19:37 | Autor: Tom Lery | stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 21.07. 22:02, Michal

    Nechtěl bych být ten co řeže ten zámek. Určitě bych to vzal autogenem.


přidat komentář
<< úvod