« Úvod | Svatba Slávka & Katky »

Homosexualita

     Gay reklamy    


   Když jsem dnes (21.7.09) zapnul počítač a podíval se na portál Lidé.cz, všiml jsem si nejnovějšího videa s názvem Gay reklamy 1. díl. Ne že by mě zaujalo to video, i když jsem si ho samozřejmě rád pustil, ale číslo pod ním. Všechna dnešní videa totiž mají pětkrát nižší sledovanost než video s homosexuální tématikou. A návštěvnost se rychlým tempem zvyšuje.
   Tady je tedy evidentní, že homosexualita se v dnešní době bere úplně normálně. Pro Gaye je to bod navíc (nemusejí se ku příkladu skrývat před ostatními lidmi), u HTček je to čistě ze zvědavosti.
   Ale musím přiznat, že znám pár lidí, kteří by se na tohle nikdy nepodívali (moji rodiče - ale o tom už je článek Jsem homosexuál? Ano! ...ale jak je to možný? - http://tomlery.txt.cz/clanky/66002/premyslim-sam-nad-sebou/)
   Rozhodl jsem se, že sem přidám více videí, které jsou s tématikou GAY spojeny. Musím říct, že se mi ty reklamy vážně moc líbí.


 


Chceš být informován/a o novinkách z mého blogu? Přidej se k mé FanPage na FaceBooku.

21.07.2009 12:21:24 | Autor: Tom Lery | stálý odkaz

Komentáře

3 komentářů:
  • 05.08. 11:34, Stella

    čau Tome. já sem holka a bi, ale RESPECT!!! to jak se v "Gay reklamy 1. díl" na konci líbaj ti kluci je strašně sexy. užívej si to. měj se pěkně. Stella

  • 21.07. 22:01, Michal

    To máš recht. Svět se mění v tomle k lepšímu ale jinak spíše k horšímu, třeba mateřství.

  • 21.07. 21:05, Jíťa

    Tak ty se mi líbily:) takový... vtipný, jako hezky vtipný :)


přidat komentář
<< úvod