Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
ok

Komentáře

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text:
počet komentářů: 9
09.08. 11:48 | autor: monge
Znáš písničku Pejskové se koušou? Tak ta je ze stejné kategorie jako Láska a Vesmír. Štěstí je jinej level. Tam už dokonce i zpíváš. A hezky. Štěstí patří do kategorie hitů z muzikálů. Ale ani v jedné písničce neslyším tvou osobnost, jen dobře vycvičeného papouška. Musíš tou písničkou chtít sdělit něco víc než jen: Já umím zpívat. Na to stačí karaoke, ale Zpěvák a zpěvák karaoke je velký rozdíl. Kdysi jsem viděl koncert-poctu Frediemu Mercurymu, kde zpívala sposta hvězd. Ale bylo to jen divné karaoke se živou kapelou. Jediný George Michael byl vynikající. On jediný zpíval ta, že jsem mu to věřil. I když to nebyla jeho písnička a nehrála jeho kapela, ale Queen. Taže zpívej ta, abych tě věřil, co zpíváš. Štěstí se tě skoro povedlo. Jsou v tom aspoň trochu emoce a cit a neni to karaoke. Je to doopravdy. Sice ne příliš dobře (levná muzika z levného PC, text tak populistický, že by to líp nenapsali ani pro Leoše Mareše a zpěv není od profíka), ale dal jsi do toho asi víc než jenom hlasivky a plíce a to je poznat a zvedá to tu skladbu o level výš. Ty první dvě by se možná hodilo nazpívat jen s kytarou, protože jsou to docela folkový odvary. Sorry, že jsem tě nechválil a nevelebil, ale to nepotřebuješ a na to máš jiný lidi. Já psal o tom, co jsem slyšel. Ty první dvě už asi neuslyším, nejsem masochista, ale Štěstí si určitě ještě párkrát pustím.


31.03. 20:28 | autor: eLFolk
Hezky zazpívaná, ale ty syntetický bicí... za to bych producenta zabil...:-D Tady mě úplně dostává ten konec... od 4:15 do konce... přijde mi to tam úplně zbytečný, ta dohra... půl minuty syntetiky, žádná dynamika... tam bych nechal refrén do ztracena... jinak pěknej dvojhlas v refrénu... to je pěkná práce. Jinak zase, plouživka, příjemná na poslech, ale ta syntetika to zabíjí. Největší drive má ta Láska není pokr, ta se mi líbí nejvíc, ta je chytlavá, to bude hit :-) Tome, sežeň si muzikanty a nahrajte pořádně muziku, udělejte sbory, vyhrajte si trochu s dynamikou a bude to bomba :-) !!!


29.03. 21:26 | autor: Láďa
Hele, chlape, to vůbec není špatné! A i tvůj zpěv ujde, palec nahoru. Fakt jsi překvapil. Dokonce jsem si tu písničku pustil dvakrát. Chceš konkurovat Klusovi? Podle mě je tato nejlepší! Ještěže mám tu podepsanou knihu dobře ukrytou a zamčenou... zbohatnu!


29.03. 21:23 | autor: Fox
Nazdárek, Tome, písně jsem si poslech a musim říct, že se mi nejvíc líbila ta 3. (Štěstí). Určitě pokračuj dál, a i když jsi psal, že je na dlouhou dobu poslední, tak až nazpíváš další, určitě nasdílej odkaz :-) jen tak dál :-)


28.03. 19:20 | autor: Trook
moc pěkná písnička, líbí se mi, a částečně popisuje i můj život :) fakt pěkné


28.03. 18:53 | autor: Lorcan
I really liked the song - it sounds great. I am very happy that you recorded the song. Has it been heard anywhere else?


28.03. 16:47 | autor: drozka
takze abych rekla svuj nazor :) pisnicka je moc pekna ...a me kupodivu se spise libi ty vrsky nez ty hloubky :) co se nahravky tyce, tak mam zde proste problem se zvukem, chtelo by to nejake poradne studio :))


27.03. 11:20 | autor: Karel
Nádherná písnička, slyšel jsem jak anglickou verzi, tak tu Tvojí a české otextování se fakt povedlo. Až si to Martin poslechne, tak si myslím, že bude nadšený!!! A ty hloubky miluju (_) však to Ty víš moc dobře, zlato. Zapínám iPod a nahrávám si všechny tři k poslechu :)


27.03. 09:20 | autor: Momo
Krásný text, ještě krásnější zpěv.... ty hloubky,... já z nich mám husí kůži!!!! Zatím snad fakt co novej kus, to lepší kus,... ještě chvíli takhle a budeme hlasovat do Slavíka :)

ÚVOD | BLOGY | ČLÁNKY | O NÁS | PODMÍNKY SLUŽBY
© 2020 - obsah publikovaných příspěvků je duševní vlastnictví relevantních autorů - provozuje Zásobování a.s.